Besökadress:

I Dals Långed, på Studio Växt:
Hemslöjdsvägen 2
666 94 Dals Långed

I Fengersfors, på Not Quite:
Fabriksvägen 2
662 95 Fengersfors


Företag- och faktureringssadress:

GU Ventures AB
Erik Dahlbergsgatan 11A
411 26 Göteborg

Anders Lindgren
Verksamhetsledare
070-437 82 37

anders@motesplatssteneby.se

Funny Livdotter
Kommunikatör deltidstjänst
arbetar måndag-torsdag
070-973 68 74
funny@motesplatssteneby.se

Mie Felth
Kulturstrateg 
d
eltidstjänst
072-166 88 05
mie@motesplatssteneby.se

Vera Telemo 
Utvecklingsstrateg
Deltidstjänst
076-633 44 69 vera@motesplatssteneby.se

Otto Samuelsson
10 % som koordinator mellan Mötesplats och HDK-Valand
Universitetslektor
HDK-Valand Steneby
031– 786 14 26
otto.samuelsson@hdk.gu.se

Sofia Ström
GU Ventures
 Kollega & ansvarig för Mötesplats Steneby
070 71 31 150
sofia.strom@ventures.gu.se 

Torsten Hild
Projektledare för kompetenssamarbete för möbelbranschen
(projekt ännu utan namn)
070 40 69 319
torsten@motesplatssteneby.se

Petter Johansson
Koordinator för projektet Retail Tourism 2.0
25% tjänst
petter@motesplatssteneby.se