Postadress:
c/o Stiftelsen Stenebyskolan
Hemslöjdsvägen 1
666 95 Dals Långed

Företag- och faktureringssadress:
GU Ventures AB
Erik Dahlbergsgatan 11A
411 26 Göteborg

Just nu arbetar vi mestadels hemifrån pga pandemin.
Annars har vi kontor i Stenebymiljön, Dals Långed.
I bibliotekshuset på tredje våningen.

Anders Lindgren
Verksamhetsledare
070-437 82 37

anders@motesplatssteneby.se

Funny Livdotter
Kommunikatör deltidstjänst
arbetar måndag-torsdag
070-973 68 74
funny@motesplatssteneby.se

Mie Felth
Koordinator
d
eltidstjänst
072-166 88 05
mie@motesplatssteneby.se

Vera Telemo 
Utvecklingsstrateg
Deltidstjänst
arbetar måndag-fredag
076-633 44 69 vera@motesplatssteneby.se

Otto Samuelsson
10 % som koordinator mellan Mötesplats och HDK-Valand
Universitetslektor
HDK-Valand Steneby
031– 786 14 26
otto.samuelsson@hdk.gu.se

Mia Lindgren
Utvecklingsledare på Artifex
073-182 71 27
mia.lindgren@artifex.se

Sofia Ström
GU Ventures
 Kollega & ansvarig för Mötesplats Steneby
0707-131150
sofia.strom@ventures.gu.se 

Ingrid Backman
Tillverka i Trä
Projektledare-Steneby
ingrid.backman@steneby.se